צילום מוצרים על רקע לבן החל מ- 25 ש״ח לתמונה

בתקופה קשה זו של יציאה לשגרה מתקופת הקורונה, אנו מנסים לתת את חלקנו ולהשתתף בנטל. תוכלו ליהנות מהנחות גדולות ואם אתם צריכים כמות גדולה של צילומי מוצר, המחיר יהיה אטרקטיבי פי כמה. למרות המחירים המוזלים אנו לא מתפשרים על איכות לא פחות ממצויינת. כל תמונה שאנו חתומים עליה היא תמונה מוקפדת

צילום על רקע לבן
מאז ומעולם היה צילום מוצר שיווקי וצילום קטלוגי מצולם על רקע לבן. מאז ימי אמזון הפך צילום מוצרים על רקע לבן למבוקש ומאד וטרנדי. עם מעבר השוק לאינטרנט מבין כל בעל עסק שאם הוא לא באינטרנט הוא לא קיים… כאן נולד הצורך בצילום פשוט ונקי, שיבדל וימכור את המוצר שלכם.
בתחום צילום על רקע לבן אנו מבודדים את המוצר מכל קונוטציה ומציגים אותו על רקע לבן בוהק. עם זווית ותאורה נכונים אנו מייצרים אימג׳ מנצח המניע לפעולה = קניה.
כאן נכנסת לפעולה מומחיות הצלם, ואין דבר טוב יותר שיעזור לכם לשפוט, כמו השוואה בין תמונות צילום מוצר של צלמים שונים – אני מזמין / מאתגר אתכם להעמיק לבחון את תצלומי המוצר שלי, ולהשוות אותם לחלופות אחרות. זכרו: בבחירת צלם מוצרים טוב תקבלו כלי שיווקי ויכולת מכירה אפקטיבית. צלם מוצרים טוב יספק צילום שיווקי מנצח, בצורה מדויקת שתעזור לתהליך המכירה. בעזרת צילום על רקע לבן צחור (לא אפרפר), בזווית ותאורה מדויקת ומחמיאה למוצר, אנו מתקרבים אל המטרה – מכירה. אם מדובר בצילום לאמזון, אז בנוסף להקפדה ולדיוק, נשמור על כל חוקי הפורמט שאמזון דורשים בצילום מוצרים.
צילום מוצר לפרסום
בדפי האתר הראשיים או בראשי העמודים אתם כבר רוצים תמונות מושכות שמוכרות את המותג כמו צילומי תדמית, צילום מוצרים לפרסום או צילומי פרסום אחרים. במרה הזה נגבש קונספט חזק שימכור את העסק שלכם ויעביר את המסר פשוט וברור. אנו ניצור עבורכם צילום קומפוזיציה חזקה עם מסר מנצח, שימכור חזק יותר את המותג שלכם. כדאי לזכור שבסופו של דבר צילום לפרסום אפקטיבי ומושך יהיה בד״כ העוגן למכירה.
התהליך
אם אתם לקוחות קפדניים, נזמין אתכם לסטודיו באווירה נינוחה וביתית על כוס קפה משובח, תוכלו לראות ולאשר כל פריים, תוך כדי הצילום.
אם אתם עסוקים ויש לכם יותר מידי עיניינים על הראש נוכל גם לעבוד בשיטת ״שגר ושכח״. לאחר בירור הפרטים והבנה מדויקת של המטרה אנו נדאג ונבצע את כל הנדרש, מהזמנת השילוח ועד החזרת המוצרים אליכם. אם לא תרצו את המוצרים לאחר הצילום – נדאג לתרום אותם לאנשים או מוסדות שצריכים אותם, ואם גם זה לא, נדאג ״להיפטר״ מהם, בדרך הכי ירוקה ומתחשבת בסביבה.
טיפול דיגיטאלי – מה שאנחנו קוראים ״פוטושופ״
גם במוצרים חדשים ״מהניילון״ יש קצת שריטות, כתמים או פגמים שעלולים להראות בצילום. כדי למקסם את התוצאה, נשמח לבצע עבורכם טיפול ״פוטושופ״ לכל תמונה. בפוטושופ הכל אפשרי – נוכל לרטש כמעט כל פגם,  לבצע ״הלבשות״ וחיבורים של תמונות שונות לכדי תמונה אחת, לבצע שינויי צבע, או כל טיפול מורכב אחר, או לבצע צריבה (לקבלת רקע שקוף, מוכן לשתילה ושילוב ברקעים שונים).
כדי לקבל תאורה מושלמת למוצר נזדקק לעיתים להתייחס פחות לרקע בכדי שהמוצר יוצג בתאורה מושלמת ומקצועית,  כך שהרקע לא יוצא לבן בוהק או במילים פשוטות הלבן לא לבן מושלם. במקרים כאלה נשתמש בצריבה פשוטה כדי לערוך ב״פוטושופ״ את הרקע ללבן בוהק.
המחירים
תמיד צילמנו במחירים הוגנים, ומהזולים בשוק.
בתקופה קשה זו של יציאה לשגרה מתקופת הקורונה, אנו מנסים לתרום את חלקנו ולהשתתף בנטל, ולכן הורדנו את המחירים עוד יותר.
זאת מבלי לפגוע באיכות, כי ההקפדה על צילום שיווקי מושך ומוכר היא ה'אני מאמין' שלי.
מחיר מחירון, תכלס:
צילום על רקע לבן
25 ש״ח + מע״מ לתמונה – מעל 90 מוצרים
50 ש״ח + מע״מ לתמונה – 50 עד 90 מוצרים
70 ש״ח + מע״מ לתמונה – עד 50 מוצרים
תוספת עבור צריבה (לקבלת רקע שקוף) – 15 ש״ח + מע״מ

צילום קומפוזיציה
200 ש״ח + מע״מ לתמונה – ל- 5 תמונות ראשונות
150 ש״ח + מע״מ לתמונה – לכל תמונה נוספת
תוספת עבור צריבה (לקבלת רקע שקוף) – 30-50 ש״ח + מע״מ*
*תלוי מורכבות הצריבה

טיפול דיגיטלי – ב -״פוטושופ״
15 ש״ח + מע״מ לצריבה – (ליצירת תמונה עם רקע שקוף, מוכן לשתילה)
עד  50 ש״ח + מע״מ לתמונה – לריטוש פגמים ושריטות (בכפוף לכמות ומהות הפגמים)
תמחור ספציפי ומאוד אטרקטיבי לטיפולים דיגיטליים מורכבים.

ניתן כמובן אם תרצו, לצלם אצלכם או בכל לוקיישן נדרש, בתוספת מחיר בהתאם לצרכים ולמרחק.


האותיות הקטנות – או בעברית, מה תקבלו?
אחרי חיוך וקפה תקבלו גם:
צילום ברזולוציה גבוהה – מתאימה לדפוס (פרינט)
צילום ברזולוציה המתאימה לאתר שלכם ע״פ הגדרה מראש (למשל תמונה ריבועית 1000 על 1000 פיקסל)
עריכה בסיסית חינם – כיול צבע, חידוד, וריטושים קלים
אפשרות צילום באתר הלקוח – בתוספת מחיר, בהתאם לצרכים ולמרחק
הנחת נאמנות ללקוחות קבועים, – קבלת מחיר טוב ללקוח שצריך צילומים מידי תקופה

בכל הקשור לצילום מוצר תקבלו מאיתנו את התמונה המושלמת למוצר שלכם.
הסטודיו מספק גם קשת רחבה של שירותי צילום נוספים במחירים מעולים.
(כאן אכניס קישור אל) כל שירותי הסטודיו