צילומי תדמית

צילום תדמית לעסקים ולחברות או צילום פורטפוליו לחברה הם חלון הראווה הדיגיטלי שלה. בכדי להציג את החברה דרוש צלם תדמית לעסקים בעל ראיה שיווקית ופרסומית, היורד עם הלקוח לעומק ההבנה של קהל היעד, ומבין איך כדאי להציג את החברה. בהצגת המשרדים דרוש ידע מעולם צילום עיצוב הפנים והארכיטקטורה, הכולל ראיה פרספקטיבית ותפיסת חלל תלת מימדית טובה, יחד עם הבנה בכיווני אור ותרומתם לחלל. מהצד השני, בצילומי פורטרטים מוקפדים המחמיאים למצולם מרמת המנכ״ל ועד אחרון העובדים נדרש  צלם פורטרטים מומחה בעל אינטליגנציה רגשית גבוהה, המסוגל להוציא תמונת פורטרט מחמיאה – גם ממצולם שאינו מרגיש נינוח מול מצלמה, וכך הלקוח יקבל תמונות בהתאם ללוק שתרצה החברה לשדר.

בצילום תדמית עסקית, בין עם מדובר בצילום תדמית למשרד עורכי דין חשובים ויוקרתיים ובין עם מדובר בצילומי תדמית למשרדים וחברות אחרות, הלקוחות אצלי תמיד מקבלים צילומי תדמית נקיים ומדויקים עם תפיסה שיווקית המותאמת לצרכיהם, עם דגש על עשייתם ועל פרופיל החברה. צילום תדמית אצלי תמיד יותאם לשפה השיווקית של החברה, וצילומי המשרדים ידגישו את האווירה, מרחבי העבודה המודגשים באור, צל וצבעוניות מתאימה.

יחד עם הלקוח ניצור קונספט שיווקי מדויק, שיתבטא בצילום תדמית לחברה, צילום מדויק עם תיק עבודות מרשים, המציג את החברה בשפה המותאמת לקהל היעד, ו״מוכר״ את החברה דרך הוויז'ואל הראשוני.